Smart Home ovládání topidel

Úvod Smart Home ovládání topidel

Co je chytrá domácnost ?

Chytrá domácnost od Homematic IP je systém domácí automatizace. Bezdrátově lze snadno ovládat osvětlení, topení a zabezpečení objektu. Systém Homematic IP disponuje intuitivním ovládáním a jednoduchou instalací v několika krocích. Všechny zařízení Homematic IP lze snadno mezi sebou propojovat a tím vytvářet inteligetní siť podle vašich představ. Pro komunikaci se používá protokol Homematic IP, který je předním komunikačním standardem v oblasti chytrých domácností. Tento protokol zaručuje kompatibilitu s rozsáhlým systémem komponentů a vysokou bezpečnost díky šifrování standardem AES 128. 

 

Nekonečně mnoho kombinací propojení

Inteligentní propojení zařízení vytváří v chytrých domácnostech řadu možných scénářů, které mohou odpovědět na přání pro větší pohodlí, zabezpečení, anebo úsporu energií. Například senzor propojující okna s centrálním vytápěcím systémem automaticky uzavře ventily, když jsou okna otevřená. Sensor na oknech také upozorní majitele a spustí alarm při neoprávněném vniknutí. Všechny zařízení mohou být také ovládány přímo z chytrého telefonu přes domácí síť nebo přes internet napříč světem.

 

NovéTermostat pro podlahové topení i temperování EB-55

Zakoupit na partnerském e-shopu smart-topeni.cz

Chytrá domácnost vám zjednoduší ovládání vytápění, osvětlení nebo zabezpečení domácnosti a zajistí úspory nákladů na topení.

 
   
 
Copyright 2018 - 2024 © elektro-topeni.cz